sobota, 31 marzec 2012 11:22

Regulamin konkursu Nowa Muza Filo 2012

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wydawnictwo FA-art ogłasza drugą edycję konkursu „Nowa Muza Filo” na tekst piosenki.

Udział w konkursie mogą wziąć zespoły, których przynajmniej jeden członek/członkini jest studentem lub doktorantem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Tekst musi być autorski (uczestnik konkursu musi posiadać wszelkie prawa autorskiego do zgłaszanego utworu), ale wykonanie jest dowolne: możesz rapować, śpiewać, growlować. Każda forma ekspresji jest mile widziana. 

Piosenki należy nadesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie linku do pliku audio lub audio/wideo i dodatkowo przedstawić tekst piosenki jako załącznik w formacie .txt lub .rtf .

Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 7. maja 2012

Zgłoszone do konkursu piosenki (link plus tekst) zostaną opublikowane na stronie www.FA-art.pl połączonej z Facebookową stroną konkursu: facebook.pl/NowaMuza .

Teksty piosenek oceni Jury składające się z redaktorów kwartalnika „FA-art” oraz pracowników Wydziału Filologicznego UŚ. 

Ogłoszenie wyników nastąpi 15. maja 2011 o godzinie 18.00 na stronie www.FA-art.pl oraz na Facebooku.

Nagrodą Nowej Muzy Filo jest nagranie piosenki w profesjonalnym studiu (Magazine Studio w Knurowie) oraz udział solisty lub zespołu wykonującego nagrodzoną piosenkę w koncertach organizowanych w drugiej połowie maja 2012 w Katowicach (szczegóły wkrótce).

Do występu mogą zostać zaproszone także zespoły wyróżnione przez Jury. 

Czytany 3196 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 marzec 2020 19:41

może zainteresuje cię też…

  • Fantazman - Skomlenie
    Fantazman - Skomlenie

    Skomlenie to muzyczna interpretacja poematu Cezarego K. Kędera o tym samym tytule, powstałego w 1992 roku, a opublikowanego po raz pierwszy w numerze 10/1994 miesięcznika „Twórczość”. Głos autora oprawiony jest ambientową mieszanką dźwięków Sebastiana Pypłacza. Płytę w wersji CD dołączono do numeru 3/2014 kwartalnika literackiego „FA-art”. Autorką okładki płyty jest Zofia Rogula.

    w muzyka Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.