wtorek, 12 luty 2013 17:08

Wygraj książkę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Polecamy konkurs portalu Novinka.pl

 

 

Już od poniedziałku 8 kwietnia 2013 r. można wygrać wydaną nakładem naszego wydawnictwa książkę „W misji idealnej czystości” Michała Hvoreckiego. Szczegóły konkursu na stronie organizatora. Zachęcamy do próbowania swoich sił :)

 

 

 

 

 

 

Czytany 3701 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:43

może zainteresuje cię też…

 • Rezydenci
  Rezydenci

  Adam Ubertowski: Rezydenci
  Wydawnictwo FA-art. Bytom-Katowice 2005.

  Rezydenci to zabawna i pouczająca historia o leniwym diabełku, który pojawia się w Trójmieście. Złamanych zostanie kilka życiorysów, zbankrutuje jakaś firma, zniknie bez śladu najważniejszy człowiek w tym kraju. Ktoś inny, na odmianę, spotka miłość swego życia. Nasz diabełek dokona tego w banalnie prosty sposób. Udziela wszystkim po kolei tej samej rady: „Sam Pan/Pani wie najlepiej, jak należy postąpić”. Powiastka Ubertowskiego uczyłaby zatem, że w duszy każdego z nas drzemie rebeliancka potrzeba uwolnienia się od tego, co jest oficjalnie dziełem naszego życia, że jakkolwiek ułożyłoby się nasze życie, nie potrafimy się z nim pogodzić. [Krzysztof Uniłowski]

  w proza Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.