środa, 01 maj 2013 15:00

Przeprowadzka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od maja redakcja kwartalnika literackiego „FA-art” ma nową siedzibę.

Nowe lokum, mieszczące się w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, jest już prawie urządzone do rozpakowania pozostało jedynie kilka(naście) kartonów. Jako że nie bardzo się do tego palimy, spodziewajcie się w najbliższych dniach ofert wyprzedażowych kto zdecyduje się na zakupy, zyska nie tylko książki lub czasopisma, lecz także dobry uczynek na swoim koncie. Chcących nas odciążyć w sprzątaniu zapraszamy do sklepu wydawnictwa FA-art warto śledzić spadające ceny*.

PS Wszystkim pomagającym w przeprowadzce z placu Sejmu Śląskiego (2) na... plac Sejmu Śląskiego (1) serdecznie dziękujemy!

 

*spadek cen wprost proporcjonalny do rosnącej niechęci wobec dalszych porządków :-)

Czytany 6729 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:47
Więcej w tej kategorii: « FA-art.pl od nowa Violetta Sajkiewicz »

może zainteresuje cię też…

 • Pocztówki legnickie
  Pocztówki legnickie

  Grzegorz Tomicki: Pocztówki legnickie
  e-book: ISBN 978-83-60406-63-2, Wydawnictwo FA-art. Katowice 2015.
  druk: ISBN 978-83-60406-66-3 Wydawnictwo FA-art. Katowice 2015, ss. 48.

   

  Najnowsza książka Grzegorza Tomickiego zwiera cykle wierszy: Legnica, Europa, Ameryka i Świat. Na każdy z nich składa się dwanaście wierszy, wiersze mają po trzy zwrotki, każda zwrotka zaś po trzy lub – w ostatnim cyklu – cztery wersy. Przejrzystość i doniosłość tego rzucającego się w oczy porządku jest jednak bardzo pozorna. 

  w poezja Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.