środa, 01 maj 2013 15:00

Przeprowadzka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od maja redakcja kwartalnika literackiego „FA-art” ma nową siedzibę.

Nowe lokum, mieszczące się w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, jest już prawie urządzone do rozpakowania pozostało jedynie kilka(naście) kartonów. Jako że nie bardzo się do tego palimy, spodziewajcie się w najbliższych dniach ofert wyprzedażowych kto zdecyduje się na zakupy, zyska nie tylko książki lub czasopisma, lecz także dobry uczynek na swoim koncie. Chcących nas odciążyć w sprzątaniu zapraszamy do sklepu wydawnictwa FA-art warto śledzić spadające ceny*.

PS Wszystkim pomagającym w przeprowadzce z placu Sejmu Śląskiego (2) na... plac Sejmu Śląskiego (1) serdecznie dziękujemy!

 

*spadek cen wprost proporcjonalny do rosnącej niechęci wobec dalszych porządków :-)

Czytany 6547 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:47
Więcej w tej kategorii: « FA-art.pl od nowa Violetta Sajkiewicz »

może zainteresuje cię też…

 • Stanisław Brzozowski – (ko)repetycje – tom 1
  Stanisław Brzozowski – (ko)repetycje – tom 1

  Stanisław Brzozowski – (ko)repetycje – tom 1. Pod red. Doroty Kozickiej, Joanny Orskiej i Krzysztofa Uniłowskiego.
  Wydawnictwo FA-art. Uniwersytet Śląski. Katowice 2012.

  Chcieliśmy się przyjrzeć temu, jak zaprojektowane przez Stanisława Brzozowskiego pojęcia, sposoby krytycznego myślenia, a także budowania krytycznej wypowiedzi de– i rekontekstualizują się dziś w nowych, a właściwie nowoczesnych i ponowoczesnych epistemach. Wydaje nam się bowiem, że postrukturalistyczne narzędzia, akcentujące fragmentaryczność, płynność, „kłączowatość”, zmienność, paradoksalność — a przede wszystkim performatywność języka, tożsamości, doświadczenia, dobrze oddają specyfikę myślenia i pisania Stanisława Brzozowskiego.

  w publikacje naukowe Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.