czwartek, 26 wrzesień 2013 18:43

Relacja ze „SławySłowa” w Klawiaturze

Relacja ze „SławySłowa” w Klawiaturze fot. Hanna Kampa

Cykl „SławaSłowa” został zainaugurowany w październiku 2012 roku. Dotychczas odbyło się w jego ramach osiem spotkań. Ostatnia edycja dotyczyła numeru 1-2/2013 kwartalnika literackiego „FA-art”.

Cykl „SławaSłowa” został zainaugurowany w październiku 2012 roku. Dotychczas odbyło się w jego ramach osiem spotkań, które luźno wiąże tematyka - dotyczą ważnych zjawisk we współczesnej kulturze, zwykle sytuujących się na styku różnych jej dziedzin. Ostatnia edycja imprezy dotyczyła numeru 1-2/2013 kwartalnika literackiego „FA-art”, w którym główny blok tekstów zatytułowano „Religia – rewizje”.  Oprawę artystyczną wieczoru w katowickim Klubie Kulturalnym „Klawiatura” zapewniła formacja Fantazman, zespół, który łączy w swojej twórczości muzykę z literaturą. Debiutancka płyta  Formacji Fantazman, wydana w listopadzie 2012 roku, jest inspirowana powieścią Christiana Krachta „Tu będę w słońcu i cieniu”.

 

Spotkanie z redaktorami kwartalnika


Koncert Formacji Fantazman

Relacja z wieczoru przygotowana przez telewizję internetową kanał99

 

Czytany 10185 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 listopad 2015 22:48

może zainteresuje cię też…

 • Życie przed śmiercią
  Życie przed śmiercią

  Adam Kaczanowski: Życie przed śmiercią
  e-book: Wydawnictwo FA-art. Katowice 2015.

  Na tomik składają się dwadzieścia trzy wiersze oraz długi, dwuczęściowy poemat Benon Klawiter, częściowo publikowane wcześniej w takich czasopismach literackich jak „Nowy Nurt”, „Kresy”, „FA-art” czy „Czas Kultury”. Mówią o miłości – bez ckliwości, o smutku – bez histerii, o życiu we współczesnym świecie – bez zbędnego zadęcia i dydaktyki.

  w poezja Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.