środa, 08 październik 2014 14:41

ZOO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Koncert Katarzyny Groniec ,,Zoo – piosenki Agnieszki Osieckiej” odbędzie się 25 października o godzinie 18.00 w Domu Kultury „Ząbkowice” w Dąbrowie Górniczej.

Wyjątkowa wokalistka i osobowość polskiej sceny. Niekiedy cały teatralny zespół nie jest w stanie dostarczyć odbiorcom tylu emocji, ile Katarzyna Groniec w swoim solowym występie. Jak nikt inny potrafi ona przenosić słuchaczy w świat, o którym opowiada, a opowiada niezwykle przejmująco i wiarygodnie. Jej występy to spektakle, a widzowie od początku czują realizm wszystkich kreowanych słowem i melodią historii. Towarzyszący artystce muzycy w doskonały sposób dozują emocje, budując niepowtarzalny nastrój.

Katarzyna Groniec ma swoim koncie wiele nagród. W 2008 roku otrzymała dyplom mistrzostwa im. Aleksandra Bardiniego – za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej. Rok wcześniej została uhonorowana ogólnopolską nagrodą-statuetką „Prometeusza” w dowód uznania odwagi tworzenia i kreatywności artystycznej. Odebrała także główną nagrodę Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988) oraz Grand Prix i Nagrodę Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Aktorskiej (1997).

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie PKZ (tel. 32 733 88 01)

Przygotowała: Marlena Nowak, projekt Kultura Działa

Czytany 7722 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 październik 2014 14:43

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.