FormacjaFantazmanOficjalne 09-2014

12 grudnia 2013 na ostatniej tegorocznej electroFAzie Formacja Fantazman zagrała w męskim składzie, bez wokalistki Asi Świdrak, która ze względów zdrowotnych musiała zawiesić działalność koncertową.

12 grudnia odbyła się ostatnia tegoroczna electroFAza – impreza łącząca muzykę alternatywną z literaturą, zorganizowana z okazji 25. rocznicy powstania kwartalnika literackiego „FA-art”. Tym razem na scenie Klubu Kulturalnego „Klawiatura” stanęły zespoły Fantazman i DAS MOON.

Formacja Fantazman zagrała w męskim składzie, bez wokalistki Asi Świdrak, która ze względów zdrowotnych musiała zawiesić działalność koncertową. Zaprezentował program składający się z I i II części „Skomlenia” oraz kilku utworów z „Tu będę”.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia autorstwa Krzysztofa Włodka.