Nowa Muza Filo

7. maja 2012 r. zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Nowa Muza Filo(logii). W regulaminowym terminie wpłynęło jedynie jedno kompletne (tekst plus nagranie) zgłoszenie.

Zaskoczone tą liczbą oraz zbudowane poziomem zgłoszenia szanowne Jury złożone z redaktorów kwartalnika literackiego „FA-art”, po burzliwej dyskusji przyznaje główną nagrodę zespołowi Tatapali z Knurowa. Jednocześnie Jury rekomenduje organizatorom rozszerzenie zasięgu kolejnych edycji konkursu na tekst piosenki poza Wydział Filologiczny UŚ.

poniedziałek, 07 maj 2012 15:54

Nowa Muza Filo 2012 zdjęcia

Koncert finałowy 31. maja 2012 r. w klubie Katofonia w Katowicach. Wystąpili: Fantazman, Tatapali, Colt Headed Dog, foto: Anna Zając.

sobota, 31 marzec 2012 11:22

Regulamin konkursu Nowa Muza Filo 2012

Wydawnictwo FA-art ogłasza drugą edycje konkursu „Nowa Muza Filo” na tekst piosenki.

Udział w konkursie mogą wziąć zespoły, których przynajmniej jeden członek/członkini jest studentem lub doktorantem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Tekst musi być autorski (uczestnik konkursu musi posiadać wszelkie prawa autorskiego do zgłaszanego utworu), ale wykonanie jest dowolne: możesz rapować, śpiewać, growlować. Każda forma ekspresji jest mile widziana. 

Piosenki należy nadesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie linku do pliku audio lub audio/wideo i dodatkowo przedstawić tekst piosenki jako załącznik w formacie .txt lub .rtf .

Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 7. maja 2012

Zgłoszone do konkursu piosenki (link plus tekst) zostaną opublikowane na stronie www.FA-art.pl połączonej z Facebookową stroną konkursu: facebook.pl/NowaMuza .

Teksty piosenek oceni Jury składające się z redaktorów kwartalnika „FA-art” oraz pracowników Wydziału Filologicznego UŚ. 

Ogłoszenie wyników nastąpi 15. maja 2011 o godzinie 18.00 na stronie www.FA-art.pl oraz na Facebooku.

Nagrodą Nowej Muzy Filo jest nagranie piosenki w profesjonalnym studiu (Magazine Studio w Knurowie) oraz udział solisty lub zespołu wykonującego nagrodzoną piosenkę w koncertach organizowanych w drugiej połowie maja 2012 w Katowicach (szczegóły wkrótce).

Do występu mogą zostać zaproszone także zespoły wyróżnione przez Jury. 

niedziela, 18 marzec 2012 15:54

Nowa Muza Filo 2012

Projekt Nowa Muza Filo ma na celu prezentacje projektów muzycznych studentów filologii.

Konkurs na piosenkę

Pierwszy etap Nowej Muzy Filo to konkurs na tekst piosenki. Do udziału zapraszamy zarówno zespoły jak i solistów, niezależnie od stylistyki. Termin zgłaszania propozycji do konkursu mija 7. maja.

Zasady konkursu i zgłoszenia

Wyniki konkursu 

Koncert finałowy

31. maja (czwartek) 2012 r. w klubie Katofonia.
19.00 - Tatapali
20.00 - Colt Headed Dog
21.00 - Fantazman

 

Nowa Muza Filo 2012 - zdjęcia z koncertu 

 

Zapraszamy do polubienia naszego profilu Facebook.



Patronat honorowy nad imprezą objął

Dziekan Wydziału Filologicznego UŚ dr hab. Rafał Molencki.




Patroni medialni

    rectangle3 


Współpraca
 
 


Organizacja
 

czwartek, 05 maj 2011 13:46

Nowa Muza Filo 2011

NOWA MUZA FILOLOGII to wspólny projekt Wydawnictwa FA-art, nieformalnej grupy studentów (Krzysztof Chmielewski, Paweł Grad, Kinga Kasperek, Dagmara Przymyk, Joanna Świdrak) i Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego pod patronatem dziekana Wydziału Filologicznego.

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.