20 lutego 2015 r. w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej zapanowała atmosfera grozy. Miała tam miejsce premiera spektaklu Scrooge przygotowanego przez Teatr Pantoplast i wyreżyserowanego przez Dorotę Zygmunt i Artura Fredyka.

Dział: inne
Etykiety

22 lutego 2015 roku o godzinie 11.00 Galeria Bielska BWA będzie gościć muzyczno-poetycki duet, który tworzą Wiesław Ciecieręga oraz jego córka Martyna.

Dział: Polecamy
Etykiety

Teatr Bezpański zaprasza na trzecią już odsłonę nocnego, dziesięciogodzinnego maratonu tanecznego pod hasłem „Pociąg do tańca”. Tym razem odbędzie się on w dniach 21-22 lutego 2015 roku w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.

Dział: Polecamy
Etykiety

17 lutego 2015 roku o godz. 18.00 w Muzeum Historii Katowic przy ul. Kopernika 11 odbędzie się promocja książki Dwie strony wiersza. Antologie poetów rudzkich w wyborze Barbary i Adama Podgórskich.

Dział: Polecamy
Etykiety

30 stycznia 2015 r. o godzinie 19.00 w Sali Ośrodka Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie wystąpi trio jazzowe Artura Dutkiewicza.

Dział: Polecamy
Etykiety

30 stycznia 2015 r. o godzinie 18.00 w Czytelni Sztuki w Gliwicach-Willi Caro odbędzie się premiera opracowanej przez Olgę Ptak publikacji Zdzisław Beksiński. Listy do Jerzego Lewczyńskiego oraz otwarcie wystawy zatytułowanej Zdzisław Beksiński. Fotografie.

Dział: Polecamy
Etykiety
Strona 1 z 5

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.