piątek, 13 listopad 2015 00:01

SławaSłowa. Literatura w Domu - Marek K.E. Baczewski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wydawnictwo FA-art i Towarzystwo Literackie im. Teodora Parnickiego zapraszają 19 listopada o godz. 17.00 do Domu Oświatowego Biblioteki Śląskiej (ul. Francuska 12) na kolejne tej jesieni spotkanie w cyklu SławaSłowa. Literatura w Domu. Imprezę poprowadzą redaktorzy kwartalnika literackiego „FA-art”.

Gościem specjalnym redakcji będzie Marek K.E. Baczewski - poeta, prozaik, krytyk literacki, autor słuchowisk radiowych, felietonista „FA-artu″ oraz kwartalnika „Opcje″. Laureat nagrody poetyckiej im. R.M. Rilkego. Został nominowany do Nagrody Literackiej Gdyni za tomik Morze i inne morza.

W 2015 r. Wydawnictwo FA-art wydało w formie e-bookowej sześć jego książek poetyckich: Morze i inne morza, Antologia wierszy nieśmiałych, Wybór wierszy, Wiersze żebrane, Kasandra idzie przypudrować nosek oraz Fortepian Baczewskiego i inne konstrukcje.

Utwory czytane przez zaproszonego gościa w trakcie spotkania złożone zostaną z muzyczną improwizacją Sebastiana Pypłacza. Całość będzie rejestrowana.

Strona wydarzenia na Facebooku

Czytany 4075 razy Ostatnio zmieniany sobota, 21 listopad 2015 21:33

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.