Logo Formacji Fantazman

O Formacji Fantazman
Płyta Skomlenie online
BandCamp
Płyta Tu będę online
BandCamp
Deezer
iTunes
Spotify 
Strona projektu TU BĘDĘ
Facebook
YouTube

Płyty CD

czwartek, 14 luty 2013 15:11

Polecamy naszą muzykę

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W roku 2012 FA-art rozszerzył swoją ofertę o muzykę. Dwa wydane dotychczas naszym nakładem albumy - Fantazmana oraz Meet The Ambient - można nabyć w sklepie wydawnictwa. Zachęcamy do odwiedzenia go, a także polecamy płyty dołączone do numerów 1-2/2012 i 3/2012 kwartalnika literackiego „FA-art”.

 

 

tu bede 88px

Płyta „Tu będę” Fantazmana powstała z inspiracji pierwszą wydaną po polsku powieścią Christiana Krachta „Tu będę w słońcu i cieniu”. Zawiera trzynaście electropopowych kompozycji wzbogaconych o poetyckie teksty. EP-ka promująca album została dołączona do nr. 1-2/2012 „FA-artu”.

Utwory zamieszczone na LP można odsłuchać pod adresem: fantazman.bandcamp.com.

Więcej informacji o projekcie literacko-muzycznym „Tu będę" na stronie: tubede.fa-art.pl.

 

 

Album „Grey” Meet The Ambient zawiera elementy ambientu, noise'u i muzyki eksperymentalnej. Próbka muzyczna znajduje się w serwisie YouTube:

27042007

Anyway

 

 

 

CD zespołu BRDA (Marcin Karnowski i Marek Maciejewski) pt. ^^^^ jest „muzyczną odpowiedzią na dzieło Marcela Prousta". Płytę dołączono do nr. 3/2012 „FA-artu”. Opis projektu znajduje się między innymi w serwisie BookLips.pl. Jednego z siedmiu zamieszczonych na krążku utworów można posłuchać pod adresem: brda.bandcamp.com.

 

 

 

 

Czytany 13154 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:29

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.