Logo Formacji Fantazman

O Formacji Fantazman
Płyta Skomlenie online
BandCamp
Płyta Tu będę online
BandCamp
Deezer
iTunes
Spotify 
Strona projektu TU BĘDĘ
Facebook
YouTube

Płyty CD

niedziela, 07 kwiecień 2013 00:09

Fantazman w Kostrzynie nad Odrą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Fantazman i Kostrzyn nad Odrą Fantazman i Kostrzyn nad Odrą

Teksty utworów napisanych przez Cezarego K. Kędera to pozornie nieco zagadkowe historie, które szybko okazują się opowieściami o dobrze nam znanej rzeczywistości, w której „jakby czegoś ciągle brak”. Będzie je można usłyszeć na żywo (w nowych aranżacjach!) już za niecały tydzień nieopodal polsko-niemieckiej granicy – w Kostrzynie nad Odrą.

Formacja Fantazman w listopadzie 2012 roku wydała nakładem naszego wydawnictwa album inspirowany postapokaliptyczną powieścią Christiana Krachta. Na płycie „Tu będę” można znaleźć zarówno utwory w melancholijnym klimacie, jak i zakręcone elektroniczne bity podążające za subtelnym, choć energetycznym kobiecym wokalem.

Teksty utworów napisanych przez Cezarego K. Kędera to pozornie nieco zagadkowe historie, które szybko okazują się opowieściami o dobrze nam znanej rzeczywistości, w której „jakby czegoś ciągle brak”. Będzie je można usłyszeć na żywo (w nowych aranżacjach!) już za niecały tydzień nieopodal polsko-niemieckiej granicy – w Kostrzynie nad Odrą. Zapraszamy.

Więcej informacji na stronie projektu „Tu będę” oraz na fanpage'u formacji Fantazman.

13.04.2013 r. (sobota), godz. 20, Kostrzyńskie Centrum Kultury ul. Sikorskiego 34, Kostrzyn nad Odrą

bilety: 15 zł

Czytany 5923 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 sierpień 2014 00:23

Media

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.