środa, 09 styczeń 2013 10:11

Wydawnictwo FA-art wspiera WOŚP

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

13 stycznia 2013 roku odbędzie się XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia dzieci oraz wyposażenie instytucji zapewniających godną opiekę medyczną seniorów. Wydawnictwo FA-art zachęca do wspierania inicjatywy na dwa sposoby. 

 

 

Przekazać swoje datki na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można:

• wygrywając licytację ekskluzywnej płyty z kompozycją KatoCantio, powstałą w ramach projektu Meet The Ambient,
• biorąc udział w tradycyjnej już zbiórce prowadzonej przez wolontariuszy.

W katowickim sztabie WOŚP przy ulicy Studenckiej 18 (fundacja Elementarz) oraz w lokalach z nim współpracujących (Kluboczajownia Teoria, ul. Dworcowa 13, Katowice; klub Panorama, ul. Śląska 75 Katowice-Ligota) każdy, kto ofiaruje choć złotówkę na wyposażenie szpitali geriatrycznych, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz zakup sprzętu niezbędnego w terapii noworodka i niemowlaka, otrzyma dużą dawkę poezji i prozy zamkniętą w ramy archiwalnych numerów kwartalnika literackiego „FA-art”. 

Jeśli dodatkowo zrobi sobie zdjęcie z orkiestrowym numerem kwartalnika i umieści je na naszym Facebooku, zostanie nagrodzony jedną z książek z naszej oferty. Pozycje do wyboru:

„Rezydenci” Adama Ubertowskiego

„Królowa rabarbaru” Miłki Malzahn

„W misji idealnej czystości” Michala Hvoreckiego

„Anioł” Jáchyma Topola

 

 

 

Więcej informacji na Facebooku (klik).

 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i monitorowania na bieżąco efektów zbiórki.

 

Czytany 10182 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 22:31
Więcej w tej kategorii: « Uwaga, konkurs! Wydarzenia 2013 »

może zainteresuje cię też…

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.