środa, 09 styczeń 2013 10:11

Wydawnictwo FA-art wspiera WOŚP

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

13 stycznia 2013 roku odbędzie się XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia dzieci oraz wyposażenie instytucji zapewniających godną opiekę medyczną seniorów. Wydawnictwo FA-art zachęca do wspierania inicjatywy na dwa sposoby. 

 

 

Przekazać swoje datki na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można:

• wygrywając licytację ekskluzywnej płyty z kompozycją KatoCantio, powstałą w ramach projektu Meet The Ambient,
• biorąc udział w tradycyjnej już zbiórce prowadzonej przez wolontariuszy.

W katowickim sztabie WOŚP przy ulicy Studenckiej 18 (fundacja Elementarz) oraz w lokalach z nim współpracujących (Kluboczajownia Teoria, ul. Dworcowa 13, Katowice; klub Panorama, ul. Śląska 75 Katowice-Ligota) każdy, kto ofiaruje choć złotówkę na wyposażenie szpitali geriatrycznych, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz zakup sprzętu niezbędnego w terapii noworodka i niemowlaka, otrzyma dużą dawkę poezji i prozy zamkniętą w ramy archiwalnych numerów kwartalnika literackiego „FA-art”. 

Jeśli dodatkowo zrobi sobie zdjęcie z orkiestrowym numerem kwartalnika i umieści je na naszym Facebooku, zostanie nagrodzony jedną z książek z naszej oferty. Pozycje do wyboru:

„Rezydenci” Adama Ubertowskiego

„Królowa rabarbaru” Miłki Malzahn

„W misji idealnej czystości” Michala Hvoreckiego

„Anioł” Jáchyma Topola

 

 

 

Więcej informacji na Facebooku (klik).

 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i monitorowania na bieżąco efektów zbiórki.

 

Czytany 10254 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 22:31
Więcej w tej kategorii: « Uwaga, konkurs! Wydarzenia 2013 »

może zainteresuje cię też…

 • Szibbolet dla Paula Celana
  Szibbolet dla Paula Celana

  Jacques Derrida: Szibbolet dla Paula Celana
  Wydawnictwo FA-art. Bytom 2000.

  Szibbolet jest poświęcony poezji Paula Celana. Wielopoziomowa, dekonstruktywistyczna lektura utworów poetyckich układa się w „poemat”, którego punktem wyjścia jest poezja Paula Celana, a punktem dojścia próba zdefiniowania samego zjawiska poezji. W swojej pierwszej wersji (opublikowanej wcześniej w języku angielskim) książka była wykładem wygłoszonym podczas International Paul Celan Symposium, które odbyło się w Uniwersytecie Washingtona w Seattle w październiku 1984 roku. Pierwotna postać, rytm i ton wykładu - poza drobnymi zmianami i dodanymi rozwinięciami niektórych myśli - zostały, na tyle, na ile było to możliwe, zachowane.

  w szkice Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.