niedziela, 13 styczeń 2013 10:11

Pomagaj i wygrywaj

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

konkurs - zrób zdjęcie!

 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013

 

 

 

Instrukcja działania:

1. Idź do katowickiego sztabu WOŚP przy ulicy Studenckiej 18 (fundacja Elementarz) lub do jednego z lokali z nim współpracujących (kluboczajownia Teoria, ul. Dworcowa 13, Katowice; klub Panorama, ul. Śląska 75 Katowice-Ligota).
2. Wrzuć pieniądze do orkiestrowej puszki. Połowa zebranej w XXI finale WOŚP kwoty zostanie przeznaczona na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, połowa - na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.
3. Weź jeden z archiwalnych numerów kwartalnika literackiego „FA-art”. Do domu*.
4. Zrób sobie zdjęcie z gazetą i umieść je na naszym Facebooku (klik).
5. Wygraj jedną z książek:
 
* Możesz też wziąć kilka numerów i zabrać je gdziekolwiek. Puść wodze fantazji.
Czytany 5500 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 22:32

może zainteresuje cię też…

 • Rezydenci
  Rezydenci

  Adam Ubertowski: Rezydenci
  Wydawnictwo FA-art. Bytom-Katowice 2005.

  Rezydenci to zabawna i pouczająca historia o leniwym diabełku, który pojawia się w Trójmieście. Złamanych zostanie kilka życiorysów, zbankrutuje jakaś firma, zniknie bez śladu najważniejszy człowiek w tym kraju. Ktoś inny, na odmianę, spotka miłość swego życia. Nasz diabełek dokona tego w banalnie prosty sposób. Udziela wszystkim po kolei tej samej rady: „Sam Pan/Pani wie najlepiej, jak należy postąpić”. Powiastka Ubertowskiego uczyłaby zatem, że w duszy każdego z nas drzemie rebeliancka potrzeba uwolnienia się od tego, co jest oficjalnie dziełem naszego życia, że jakkolwiek ułożyłoby się nasze życie, nie potrafimy się z nim pogodzić. [Krzysztof Uniłowski]

  w proza Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.