czwartek, 19 kwiecień 2012 16:31

Kwietniowy slam w Magazynie Kultury

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20 kwietnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Slamu Poetyckiego w klubie Magazyn Kultury. Impreza odbywa się według sprawdzonych reguł, czyli każdy uczestnik ma trzy minuty na występ, a publiczność dopinguje go lub zagłusza hałasem.

 

Slam prowadzi Kamil Szaflarski, a muzykę zapewnia Kacper P z warszawskiego kolektywu MustNotSleep. Do wygrania bon do zrealizowania na barze, pieniądze z biletów oraz książki poetyckie ufundowane przez Wydawnictwo FA-art.

Start o 21. Wstęp: 5 zł.
Magazyn Kultury ul. Józefa 17 (Kolanko No 6), Kraków,

Czytany 4045 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 22:26
Więcej w tej kategorii: « Wygraj książkę Pomagaj i wygrywaj »

może zainteresuje cię też…

 • Pozycje
  Pozycje

  Jacques Derrida: Pozycje
  Wydawnictwo FA-art. Wyd. II. Katowice 2007.

  Pozycje, złożone z rozmów z francuskimi intelektualistami, to podsumowanie, autokomentarz a jednocześnie krytyczna reinterpretacja prac Derridy z przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Partnerami filozofa są Henri Ronse, Julia Kristeva oraz Jean-Louis Houdebine i Guy Scarpetta. W toku debaty powraca się tu do węzłowych problemów, jakie wcześniej podejmował filozof, oraz stawia pytania o jego pozycje wobec najnośniejszych ówcześnie tendencji w myśli francuskiej (strukturalizm i semiologia, neopsychoanaliza, inspiracje marksistowskie itd.).

  w szkice Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.