czwartek, 19 kwiecień 2012 16:31

Kwietniowy slam w Magazynie Kultury

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20 kwietnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Slamu Poetyckiego w klubie Magazyn Kultury. Impreza odbywa się według sprawdzonych reguł, czyli każdy uczestnik ma trzy minuty na występ, a publiczność dopinguje go lub zagłusza hałasem.

 

Slam prowadzi Kamil Szaflarski, a muzykę zapewnia Kacper P z warszawskiego kolektywu MustNotSleep. Do wygrania bon do zrealizowania na barze, pieniądze z biletów oraz książki poetyckie ufundowane przez Wydawnictwo FA-art.

Start o 21. Wstęp: 5 zł.
Magazyn Kultury ul. Józefa 17 (Kolanko No 6), Kraków,

Czytany 4104 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 22:26
Więcej w tej kategorii: « Wygraj książkę Pomagaj i wygrywaj »

może zainteresuje cię też…

  • Reedycja pierwszego numeru kwartalnika „FA-art”
    Reedycja pierwszego numeru kwartalnika „FA-art”

    Reprezentujemy siebie. Publikację poza cenzurą traktujemy jako szansę ocalenia tożsamości. Pismem „FA” zamierzamy zaprzeczyć powszechnym opiniom o Śląsku jako kulturalnej pustyni. Od redakcji (1987)

    Przedstawiamy reedycję pierwszego numeru kwartalnika „FA-art”. Pismo z założenia funkcjonowało poza cenzurą, a powstało w wyniku współpracy Ruchu „Wolność i Pokój” (WiP) z artystami i ówczesnymi studentami śląskiej polonistyki. Od redakcji (2013)

    w kwartalnik „FA-art” Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.