piątek, 21 czerwiec 2013 01:24

Imieniny Jana Kochanowskiego 2013

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

22 czerwca, podczas kolejnej edycji Imienin Jana Kochanowskiego, Ogród Saski zamieni się w wielki salon literacki. Będzie można w nim spotkać m.in. autorów związanych z naszym wydawnictwem – od 16.30 do 18.00 poeta i muzyk Cezary K. Kęder będzie podpisywał płytę „Tu będę” zespołu Fantazman, na którą napisał teksty inspirowane książką Christiana Krachta, a między 18 a 19.30 będzie można otrzymać autograf od Adama Ubertowskiego, autora wydanych przez nas powieści „Rezydenci” i „Trans-Syberia” oraz podręcznika „Psychologia biznesu”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz odwiedzenia naszego imieninowego stoiska – przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.

 

Facebokowa strona wydarzenia: klik.

 

Czytany 13597 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 kwiecień 2020 23:19

może zainteresuje cię też…

 • Genius Loci. Studia o człowieku w przestrzeni
  Genius Loci. Studia o człowieku w przestrzeni

  Genius loci. Studia o człowieku w przestrzeni. Pod redakcją Zbigniewa Kadłubka.
  Wydawnictwo FA-art. Katowice 2007.

  Dokonuje się tu osobliwe połączenie snu i jawy, mitu i twardej rzeczywistości. Może dlatego „duch miejsca” tak fascynował autorów powieści i filmów grozy. Przyglądam się danemu miejscu i widzę, że kształtuje ono moje życie, a nie jest jedynie pojemnikiem, w którym rozgrywa się moja egzystencja.

  w publikacje naukowe Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.