niedziela, 01 wrzesień 2013 00:00

Muzyczny sierpień

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sierpniu działania wydawnicze były ukierunkowane głównie na aktywność muzyczną formacja Fantazman, która w listopadzie 2012 roku wydała naszym nakładem płytę inspirowaną postapokaliptyczną powieścią Christiana Krachta, wystąpiła w krakowskim klubie Bomba na Placu. Album można również od ubiegłego miesiąca nabyć/odsłuchać za pośrednictwem iTunes, Spotify oraz Deezer.

Ponadto pracowaliśmy nad najnowszym numerem kwartalnika oraz programem imprez z okazji przypadającego w tym roku 25-lecia periodyku. Szczegóły wkrótce!

Czytany 10352 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:53

Media

Więcej w tej kategorii: « Czerwiec w obiektywie

może zainteresuje cię też…

 • Potwory – hybrydy – mutanty
  Potwory – hybrydy – mutanty

  Potwory – hybrydy – mutanty – pogranicza ludzkiej natury. Pod red. Ryszarda Koziołka, Mikołaja Marceli, Olgi Knapek i Joanny Soćko.
  Wydawnictwo FA-art. Uniwersytet Śląski. Katowice 2012.

  Tom Potwory — hybrydy — mutanty. Pogranicza ludzkiej natury podejmuje interdyscyplinarną refleksję nad kategoriami potworności i hybrydyczności. Autorów (zarówno doktorantów i pracowników naukowych UŚ, jak i doktorantów i pracowników innych ośrodków akademickich w Polsce) opublikowanych w nim tekstów interesowała obecność potworów, hybryd, mutantów w literaturze, kinie, komiksie, serialach i szeroko rozumianych nowych mediach, ale także w filozofii czy naukach humanistycznych i posthumanistycznych.

  w publikacje naukowe Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.