niedziela, 15 grudzień 2013 13:39

25-lecie „FA-artu” - grudzień 2013

Oceń ten artykuł
(1 głos)
fot. Krzysztof Włodek fot. Krzysztof Włodek

12 grudnia odbyła się ostatnia tegoroczna electroFAza impreza łącząca muzykę alternatywną z literaturą, zorganizowana z okazji 25. rocznicy powstania kwartalnika literackiego „FA-art”.

12 grudnia odbyła się ostatnia tegoroczna electroFAza impreza łącząca muzykę alternatywną z literaturą, zorganizowana z okazji 25. rocznicy powstania kwartalnika literackiego „FA-art”. Tym razem na scenie Klubu Kulturalnego „Klawiatura” stanęły zespoły Fantazman i DAS MOON. Ten pierwszy zagrał w męskim składzie, bez wokalistki Asi Świdrak, która ze względów zdrowotnych musiała zawiesić działalność koncertową. Zaprezentował program składający się m.in. z parodii „Skowytu” Allena Ginsberga. Druga grupa, słynąca z industrialnych brzmień i charyzmatycznych występów wokalistki i poetki Daisy K., publikującej wiersze na łamach naszego pisma, z pewnością sprawiła nie lada przyjemność fanom elektroniki.

 

 

Poniżej fotorelacja z wydarzenia autorstwa Krzysztofa Włodka.

 

kwartalnika literackiego „FA-art”.

Czytany 5755 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 sierpień 2014 19:46

może zainteresuje cię też…

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.