piątek, 03 październik 2014 01:04

SławaSłowa w KATO - Literatura Działa!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Cykl SławaSłowa, czyli spotkania z autorami związanymi z Wydawnictwem FA-art, ponownie zawitał do KATO. Podczas drugiej edycji 9 października 2014 r. rozmawialiśmy na temat numeru 1-2/2014 kwartalnika literackiego FA-art”, którego hasło przewodnie brzmi: Literatura działa!”. Spotkanie oprawione było muzyką Sebastiana Pypłacza, a gościem specjalnym redakcji była Ewa Piątek.

DSC01808

W otwartym zebraniu wzięli udział redaktorzy kwartalnika: Konrad Kęder, Krzysztof Uniłowski, Marta Baron, Piotr Gorliński-Kucik, Dawid Matuszek.

DSC01825

Gościem specjalnym drugiej edycji była Ewa Piątek, poetka, członkini niezależnej grupy teatralnej niebopiekło. W trakie kilkuminutowego seta, odczytała fragment swojej książki Drogi Zakodowany”, której wydawcą wersji elektronicznej jest Wydawnictwo FA-art.

DSC01830

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat najnowszego numeru „Kwartalnika Literackiego FA-art”.

Czytany 7368 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 listopad 2015 23:05

może zainteresuje cię też…

 • Teoria nad-interpretacją?
  Teoria nad-interpretacją?

  Teoria nad-interpretacją? Pod red. Józefa Olejniczaka, Marty Baron i Pawła Tomczoka.
  Wydawnictwo FA-art. Katowice 2012.

  O teorii i interpretacji, inwencji i interwencji, anarchii i strukturze, zabawie i rutynie, ciele tekstu i ciele filologa dyskutują śląscy badacze literatury.

  w publikacje naukowe Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.