wtorek, 23 kwiecień 2013 12:29

Nowości książkowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

W naszej ofercie pojawiły się cztery nowe pozycje:

1. Stanisław Brzozowski – (ko)repetycje – tom 1. Pod red. Doroty Kozickiej, Joanny Orskiej i Krzysztofa Uniłowskiego. Wydawnictwo FA-art. Uniwersytet Śląski. Katowice 2012.

2. Stanisław Brzozowski – (ko)repetycje – tom 2. Pod red. Tomasza Mizerkiewicza, Andrzeja Skrendy i Krzysztofa Uniłowskiego. Wydawnictwo FA-art. Uniwersytet Śląski. Katowice 2013.

3. Potwory – hybrydy – mutanty – pogranicza ludzkiej natury. Pod red. Ryszarda Koziołka, Mikołaja Marceli, Olgi Knapek i Joanny Soćko. Wydawnictwo FA-art. Uniwersytet Śląski. Katowice 2012.

4. Krzysztof Uniłowski: Prawo krytyki. O nowoczesnym i ponowoczesnym pojmowaniu literatury. Wydawnictwo FA-art. Uniwersytet Śląski. Katowice 2013.

 

 

 

 

 

 

 

Galeria okładek:

 

 

Czytany 7007 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:47

może zainteresuje cię też…

 • Dotyk światła
  Dotyk światła

  Justyna Budzik: Dotyk światła. O zmysłowym doznawaniu kina.
  Wydawnictwo FA-art. Katowice 2012.
  e-book: Wydawnictwo FA-art. Katowice 2013.

  Do kina czy na film? „Zawsze do kina” — odpowiada Justyna Budzik w fascynującej książce o przestrzeniach kina. Sala kinowa to tylko jedno z wielu opisywanych przez nią miejsc, gdzie „rozpościera się pełna niuansów przestrzeń kinematograficznego doznania, w którym wzrok miesza się z dotykiem, zapachem, węchem i smakiem”.

  w publikacje naukowe Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.