środa, 03 lipiec 2013 00:00

Czerwiec w obiektywie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

W ostatnim miesiącu drugiego kwartału roku 2013 formacja Fantazman, której płytę „Tu będę” wydaliśmy nakładem naszego wydawnictwa, koncertowała w Gliwicach i Tarnowskich Górach, reprezentacja FA-artu zjawiła się na dwóch dużych imprezach kulturalnych w Warszawie – Imieninach Jana Kochanowskiego oraz Big Book Festivalu, a zastępca redaktora naczelnego naszego kwartalnika Krzysztof Uniłowski opowiedział o swojej ostatniej książce w wywiadzie udzielonym Telewizji Uniwersytetu Śląskiego.

Ponadto dużą popularnością cieszyły się następujące produkty z naszej oferty:

Archiwalne numery kwartalnika literackiego „FA-art” zasiliły zbiory bytomskiej herbaciarni Herbata, Justyna Budzik, autorka książki „Dotyk światła. O zmysłowym doznawaniu kina” (która doczekała się zresztą kolejnej świetnej recenzji), zwyciężyła w konkursie im. Inki Brodzkiej-Wald, gośćmi zorganizowanych przez nas spotkań autorskich byli Adam Ubertowski oraz Cezary K. Kęder, a pozycja Stanisław Brzozowski – (ko)repetycje – tom 1” trafiła do Muzeum Literatury.

 

 

Czytany 6199 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 grudzień 2019 04:03

Media

Więcej w tej kategorii: « Marzec w FA-arcie Muzyczny sierpień »

może zainteresuje cię też…

 • Kup Pan książkę!
  Kup Pan książkę!

  Krzysztof Uniłowski: Kup Pan książkę!
  Wydawnictwo FA-art. Katowice 2008.

  Krytyka w takim rozumieniu byłaby działaniem wywrotowym, polegałaby na wprowadzeniu nieoczywistości w pole widocznego, niejasności w pole zrozumiałego, wiązała się z komplikowaniem tego, co powinno być zwyczajne i proste. W tym też sensie byłaby czymś aspołecznym, tak jak „aspołeczne” jest czytanie pod ławką Niziurskiego na nudnej lekcji. A czy ktoś zna przyjemniejsze lektury? I niech już będzie, że ta przyjemność jest przyprawiona ociupinką perwersji. Tak, żeby zupa była smaczniejsza".

  w szkice Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.