poniedziałek, 03 czerwiec 2013 12:41

Maj w FA-arcie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Przez cały maj trwała dystrybucja numeru 3/2012 kwartalnika literackiego „FA-art” w salonach EMPiK-u. Do czasopisma dołączono jedną z dwóch wydanych przez nas w roku ubiegłym płyt – formacji Fantazman lub grupy BRDA. Niebawem na półkach pojawi się numer czwarty, którego tematem przewodnim są „Widma i media. Krytyka i opór”. Do tego czasu można go zakupić w naszym sklepie lub poszukać egzemplarzy archiwalnych gazety z dołączonymi do nich książkami poetyckimi w śląskich lokalach kulturalnych, m.in. w czytelni czasopism Stacji Artystycznej „Rynek” w Gliwicach.

Zachęcamy również do lektury wydawanych przez nas książek, np. „Bajek Baczewskiego”, którym poświęcono dwa majowe odcinki programu „W czuły punkt. Rozmowy o książkach”. Można je zobaczyć na stronie telewizji internetowej foksal eleven.

 

Pamiętajcie o naszej obecności w sieci.

Na Facebooku:

wydawnictwo FA-art

kwartalnik literacki „FA-art”

formacja Fantazman

oraz od maja również na Twitterze.

Czytany 8270 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:48

Media

może zainteresuje cię też…

 • Portret kobiecy w odwróconej perspektywie
  Portret kobiecy w odwróconej perspektywie

  Portret kobiecy w odwróconej perspektywie. 12 poetek z Czech, Słowenii, Ukrainy. Wybór i przekład: Zofia Bałdyga (z języka czeskiego), Agnieszka Będkowska-Kopczyk (z języka słoweńskiego) i Aneta Kamińska (z języka ukraińskiego). Posłowie: Anna Kałuża.
  Wydawnictwo FA-art. Katowice 2013.
  e-book: Wydawnictwo FA-art. Katowice 2013.

  Wiersze wybrane przez tłumaczki są bardzo mocnym zapisem kobiecego doświadczenia. Przyciągają uwagę, są różnorodne stylistycznie, a jednocześnie nawzajem się oświetlają. Warto zobaczyć i docenić tę kobiecą wspólnotę. [Justyna Sobolewska]

  w poezja Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.