poniedziałek, 03 czerwiec 2013 12:41

Maj w FA-arcie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Przez cały maj trwała dystrybucja numeru 3/2012 kwartalnika literackiego „FA-art” w salonach EMPiK-u. Do czasopisma dołączono jedną z dwóch wydanych przez nas w roku ubiegłym płyt – formacji Fantazman lub grupy BRDA. Niebawem na półkach pojawi się numer czwarty, którego tematem przewodnim są „Widma i media. Krytyka i opór”. Do tego czasu można go zakupić w naszym sklepie lub poszukać egzemplarzy archiwalnych gazety z dołączonymi do nich książkami poetyckimi w śląskich lokalach kulturalnych, m.in. w czytelni czasopism Stacji Artystycznej „Rynek” w Gliwicach.

Zachęcamy również do lektury wydawanych przez nas książek, np. „Bajek Baczewskiego”, którym poświęcono dwa majowe odcinki programu „W czuły punkt. Rozmowy o książkach”. Można je zobaczyć na stronie telewizji internetowej foksal eleven.

 

Pamiętajcie o naszej obecności w sieci.

Na Facebooku:

wydawnictwo FA-art

kwartalnik literacki „FA-art”

formacja Fantazman

oraz od maja również na Twitterze.

Czytany 8939 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:48

Media

może zainteresuje cię też…

 • Nagrałem mu się
  Nagrałem mu się

  Marcin Hamkało: Nagrałem mu się
  Wydawnictwo FA-art. Bytom 2005.

  I niech nas nie zwiedzie krotochwilny ton, nutka komizmu, która pobrzmiewa w tej posępnej zaprawdę pieśni. Śmiech to po prostu sposób mówienia. Najporęczniejszy może dziś sposób na wypowiedzenie tego, co chce się powiedzieć, nie narażając się jednocześnie na śmieszność. Ten, kto się śmieje, ma prawo powiedzieć wszystko

  w poezja Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.