poniedziałek, 03 czerwiec 2013 12:41

Maj w FA-arcie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Przez cały maj trwała dystrybucja numeru 3/2012 kwartalnika literackiego „FA-art” w salonach EMPiK-u. Do czasopisma dołączono jedną z dwóch wydanych przez nas w roku ubiegłym płyt – formacji Fantazman lub grupy BRDA. Niebawem na półkach pojawi się numer czwarty, którego tematem przewodnim są „Widma i media. Krytyka i opór”. Do tego czasu można go zakupić w naszym sklepie lub poszukać egzemplarzy archiwalnych gazety z dołączonymi do nich książkami poetyckimi w śląskich lokalach kulturalnych, m.in. w czytelni czasopism Stacji Artystycznej „Rynek” w Gliwicach.

Zachęcamy również do lektury wydawanych przez nas książek, np. „Bajek Baczewskiego”, którym poświęcono dwa majowe odcinki programu „W czuły punkt. Rozmowy o książkach”. Można je zobaczyć na stronie telewizji internetowej foksal eleven.

 

Pamiętajcie o naszej obecności w sieci.

Na Facebooku:

wydawnictwo FA-art

kwartalnik literacki „FA-art”

formacja Fantazman

oraz od maja również na Twitterze.

Czytany 8749 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 23:48

Media

może zainteresuje cię też…

  • Reedycja pierwszego numeru kwartalnika „FA-art”
    Reedycja pierwszego numeru kwartalnika „FA-art”

    Reprezentujemy siebie. Publikację poza cenzurą traktujemy jako szansę ocalenia tożsamości. Pismem „FA” zamierzamy zaprzeczyć powszechnym opiniom o Śląsku jako kulturalnej pustyni. Od redakcji (1987)

    Przedstawiamy reedycję pierwszego numeru kwartalnika „FA-art”. Pismo z założenia funkcjonowało poza cenzurą, a powstało w wyniku współpracy Ruchu „Wolność i Pokój” (WiP) z artystami i ówczesnymi studentami śląskiej polonistyki. Od redakcji (2013)

    w kwartalnik „FA-art” Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.