piątek, 12 grudzień 2014 11:49

SławaSłowa w KATO - Niesamowite, fantastyczne

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Cykl SławaSłowa, czyli spotkania z autorami związanymi z Wydawnictwem FA-art, jak co miesiąc pojawił się w KATO. Czwarta już edycja imprezy odbyła się 11 grudnia o godzinie 18.00. Tego dnia redaktorzy opowiedzieli o ostatnim w tym roku (4/2014) numerze kwartalnika „FA-art”, który porusza temat fantastyki i niesamowitości.

Gościem specjalnym imprezy był Bogdan Prejs, poeta, twórca prozy, publicysta. Jego twórczość możemy znaleźć m.in. w numerze 1-2/2014 naszego kwartalnika.

DSC01899

W spotkaniu w KATO wzięli udział redaktorzy kwartalnika: Konrad Kęder, Krzysztof Uniłowski i Piotr Gorliński-Kucik.

DSC01906

Rozmowie o literaturze towarzyszł performance w wykonaniu Bogdana Prejsa (wiersze) i Sebastiana Pypłacza (muzyka).

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat najnowszego numeru kwartalnika literackiego FA-art”.

Czytany 6198 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 grudzień 2015 21:08

może zainteresuje cię też…

 • Skądinąd
  Skądinąd

  Krzysztof Uniłowski: Skądinąd
  Wydawnictwo FA-art. Bytom 1998.

  Książka Krzysztofa Uniłowskiego diagnozuje sytuację w prozie lat dziewięćdziesiątych. Autor podejmuje polemikę z tezą o przełomie literackim 1989 roku oraz wieloma innymi stereotypami i mitami krytycznymi. Szczególną uwagę skupia na utworach tych autorów, którzy - z różnych względów - nie spotkali się z zainteresowaniem szerszej publiczności. Ten zbiór błyskotliwych szkiców wyróżnia się nie tylko oryginalnością sądów.

  w szkice Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.