sobota, 05 kwiecień 2014 16:26

Ekonomia i literatura. „FA-art” na Wydziale Filologicznym UŚ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

4 kwietnia 2014 roku na Wydziale Filologicznym UŚ w Katowicach miała miejsce promocja najnowszego numeru kwartalnika „FA-art” (3/2013), którego tematem przewodnim jest Ekonomia i literatura.

Imprezę zorganizowali współwydawcy kwartalnika: Towarzystwo Literackie im. T. Parnickiego oraz Wydawnictwo FA-art. Spotkanie poprowadził Krzysztof Uniłowski. Publiczności, złożonej ze studentów Wydziału Filologicznego, o związkach łączących literaturę i ekonomię opowiadali autorzy kwartalnika i redaktorzy tekstów zamieszczonych w numerze: Marta Baron, Mikołaj Marcela, Paweł Tomczok i Piotr Gorliński-Kucik.

Spis treści nr 3/2013

 

Czytany 1751 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 sierpień 2014 22:42

może zainteresuje cię też…

 • Dotyk światła
  Dotyk światła

  Justyna Budzik: Dotyk światła. O zmysłowym doznawaniu kina.
  Wydawnictwo FA-art. Katowice 2012.
  e-book: Wydawnictwo FA-art. Katowice 2013.

  Do kina czy na film? „Zawsze do kina” — odpowiada Justyna Budzik w fascynującej książce o przestrzeniach kina. Sala kinowa to tylko jedno z wielu opisywanych przez nią miejsc, gdzie „rozpościera się pełna niuansów przestrzeń kinematograficznego doznania, w którym wzrok miesza się z dotykiem, zapachem, węchem i smakiem”.

  w publikacje naukowe Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.