wtorek, 15 maj 2012 11:07

Ogłoszenie wyników konkursu Nowa Muza Filo 2012

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7. maja 2012 r. zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Nowa Muza Filo(logii). W regulaminowym terminie wpłynęło jedynie jedno kompletne (tekst plus nagranie) zgłoszenie.

Zaskoczone tą liczbą oraz zbudowane poziomem zgłoszenia szanowne Jury złożone z redaktorów kwartalnika literackiego „FA-art”, po burzliwej dyskusji przyznaje główną nagrodę zespołowi Tatapali z Knurowa. Jednocześnie Jury rekomenduje organizatorom rozszerzenie zasięgu kolejnych edycji konkursu na tekst piosenki poza Wydział Filologiczny UŚ.

Zapraszamy na koncert finałowy, która odbędzie się 31. maja 2012 r. w katowickimi klubie muzycznym Katofonia. Podczas koncertu zaprezentują się trzy projekty muzyczne związane z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Koncert rozpoczną zwycięzcy konkursu na piosenkę, czyli Tatapali, grający rocka z elementami reggae. Po nim zaprezentuje się laureat zeszłorocznej edycji konkursu Colt Headed Dog, zespół poruszający się w przestrzeni rockowo-bluesowej. A na finał posłuchać będzie można występu formacji Fantazman, która przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty "Tu będę".

Plan koncertu:

31 maja 2012 r., Katofonia, Katowice

19.00 - Tatapali
20.00 - Colt Headed Dog
21.00 - Fantazman

Czytany 7292 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 marzec 2020 20:44
Więcej w tej kategorii: « Nowa Muza Filo 2012 zdjęcia

może zainteresuje cię też…

 • Najnowszy model
  Najnowszy model

  Cezary K. Kęder: Najnowszy model
  e-book: Wydawnictwo FA-art. Katowice 2014.

  Tak, autor powinien się w tym miejscu zwyczajowo pochwalić: że się urodził, wydał książki, publikował w prasie, redagował oraz że kto trzeba się o nim wyraża. Niewątpliwie. Ale nie ma już bodaj powodu, by się do siebie mizdrzyć.

  w poezja Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.