niedziela, 15 czerwiec 2014 16:56

Wydawnictwo FA-art na Imieninach Jana Kochanowskiego

źródło: Biblioteka Narodowa źródło: Biblioteka Narodowa

Podczas kolejnej, trzeciej już, edycji Imienin Jana Kochanowskiego organizowanych przez Bibliotekę Narodową Wydawnictwo FA-art wystawiło swoje publikacje na kiermaszu książek.

Impreza odbyła się 14 czerwca 2014 roku w warszawskim Ogrodzie Krasińskich. Goście odwiedzający nasze stoisko mogli się spotkać z autorami związanymi z FA-artem: Anetą Kamińską – tłumaczką wierszy z języka ukraińskiego w antologii Portret kobiecy w odwróconej perspektywie. 12 poetek z Czech, Słowenii, Ukrainy, Krzysztofem Uniłowskim – krytykiem literackim, autorem książki Prawo krytyki, Cezarym K. Kęderem – redaktorem, pisarzem, autorem powieści Rurand. Prequel, oraz Elizą Kącką – krytyczką literacką i redaktorką najnowszego numeru „OderÜbersetzen” (4/2013).

Czytany 1399 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 22:16

może zainteresuje cię też…

 • Skądinąd
  Skądinąd

  Krzysztof Uniłowski: Skądinąd
  Wydawnictwo FA-art. Bytom 1998.

  Książka Krzysztofa Uniłowskiego diagnozuje sytuację w prozie lat dziewięćdziesiątych. Autor podejmuje polemikę z tezą o przełomie literackim 1989 roku oraz wieloma innymi stereotypami i mitami krytycznymi. Szczególną uwagę skupia na utworach tych autorów, którzy - z różnych względów - nie spotkali się z zainteresowaniem szerszej publiczności. Ten zbiór błyskotliwych szkiców wyróżnia się nie tylko oryginalnością sądów.

  w szkice Czytaj dalej...

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.