środa, 24 październik 2012 23:29

Redakcja „FA-artu" oraz Wojtek G. Jaroń w Katofonii

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wydawnictwo FA-art i Klub Katofonia zapraszają 25 października 2012 r. o 19.00 na pierwsze spotkanie z cyklu SławaSłowa. Spotkanie będzie się składało z dwóch części. Podczas pierwszej redaktorzy kwartalnika literackiego „FA-art″ przedstawią zawartości najnowszego numeru pisma. Będzie mowa o współczesnej prozie i poezji oraz o funkcjonowaniu krytyki literackiej. W drugiej części SławySłowa odbędzie się spotkanie z Wojtkiem G. Jaroniem.

Rozpoczynamy cykl spotkań literackich SławaSłowa, które będą odbywać się w klubie Katofonia (Katowice, Mariacka 18a). Planujemy luźne rozmowy na poważne tematy, ale należy się też spodziewać poważnych rozmów na luźne tematy.

Spotkanie 25 października 2012 r. będzie się składało z dwóch części. Podczas pierwszej redaktorzy kwartalnika literackiego „FA-art” przedstawią zawartości najnowszego numeru pisma. Będzie mowa o współczesnej prozie i poezji oraz o funkcjonowaniu krytyki literackiej. W drugiej części SławySłowa odbędzie się spotkanie z Wojtkiem G. Jaroniem. A wraz z nim pojawią się tematy działań opozycji lat 80. na Śląsku i - być może - także ekologii. Wojtek G. Jaroń na pewno opowie o swojej, powstającej właśnie, „Małej trylogii śląskiej”, powieści pokazującej najnowszą historię Górnego Śląska. Fragment powieści zaprezentowany został na łamach kwartalnika „FA-art″.

Wstęp wolny. Rozpoczynamy o 19.00

Przed spotkaniem i w trakcie przerwy będzie można posłuchać kilku utworów z płyty Grey nagranej przez Meet The Ambient oraz EP Tu będę formacji Fantazman.
Podczas SławySłowa będzie można zaopatrzyć się w najnowsze pozycje Wydawnictwa FA-art.

 

 

 

Czytany 9196 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 listopad 2015 22:23

Strona www.FA-art.pl wykorzystuje informacje przechowywane w komputerze w formie tzw. ciasteczek (cookies) do celów statystycznych. Dowiedz się więcej.